BMW Motorrad

Görseller Yükleniyor
Çizme

Çizme

Fiyatı Sorunuz

Ürün Seçenekleri
Numara
  • 42

Kargo alıcıya ait olup, ürün bazlı değişiklik gösterebilmektedir

Ürün Hakkında

Hakiki bmw gs pro çizme BMW GS Pro Boots, eklem mekanizmasına sahip yüksek, sağlam bir şafta sahiptir (önceki modellerde olduğu gibi). Vidalı ve tıkanmış tasarım, birlikte hareket ederken onları rahat ettirebilmenizi sağlar. Sürüş sırasında olduğu gibi. Geliştirilmiş tasarım, motosiklet çerçevesinin çizilmesini önlemeye yardımcı olur (eklenti sistemi içte kaplıdır, dışarıdaki görünür vida). Koruyucular / koruma, baldır ve shin kemiğini korumak için şafttaki sağlam plastik tasarımı içerir. Yaralanmaya karşı korunmak için anatomik olarak 3 boyutlu şekilli plastik buzağı ve shin-bone koruyucusu etkileri ve düşmelerden kaynaklanır. Topun üzerinde plastik takviye ve ayak parmaklarının uçları ile birlikte sert darbelere karşı koruma sağlamak için ayak ve tarafın önünde geniş alanlı plastik koruyucular bulunmaktadır. Güvenlik sistemi, yanal aşırı gerilmeleri veya bükülmeleri önler: Isı ile şekillendirilmiş, 3 boyutlu köpük ön kapağı, kire ve suya karşı daha iyi sızdırmaz. Mükemmel darbe koruması - anatomik olarak şekillendirilmiş, esnek, hafif ve hala sağlam.


Logo: BMW Motorrad kelimesi ile çoklu markalama: Topuk, shin kemiği, ayağın dışında, iç taraftaki mil (all-over kabartma), metal uç, şaft astarı (all-over kabartma, mavi), iç ayakkabı, tabanlık. BMW kelime işareti plastik tokaları basılmış. Buzağı ve shin-bone koruyucusu üzerinde "GS Pro" yazı. Ön tarafta "GS" yazı ayak. DIN EN 13634: 2010'a göre sertifikalandırılmıştır (GS Pro önyükleme, EN 13634: 2010 standardında uyumlaştırılmış standartta belirtilen şartlara uygundur. Ayakkabının içine dikilen bir etiket. Bir sembolü taşıyan ve performans sınıflarını gösteren sertifika sertifikasyon sağlar.


2016 için Yeni Özellikler: Yeni renk: Siyah / beyaz / kırmızı (önceki renk siyah / gri artık mevcut değil. Yeni ön kapak: Kir ve suya karşı daha iyi contalar. Yeni tokalar. Yeni metal uçlar, tek parça, kopmaya daha az eğilimli. Detaylar: Astar: Mil astarı köpük ile doldurulmuş ve daha iyi havalandırma için konturludur. Ayak bölgesinde fonksiyonel astar, çabuk kuruyan. Taban: Kauçuk dış taban. Entegre çelik yay takviyeli 2 mm kalınlığında naylon ara taban. Son derece yüksek yan sertlik (ayağın ezilmesine karşı). Artırılmış konfor için iç ayakkabı: İyi uyum için elastik neopren. Ayak bileği bölgesinde jel minder. İyi havalandırma için çözgü örme ara parçası. İnce taban geliştirilmiş ayak iklimi sağlar, tipik problemleri önler (örneğin koku, basınç noktaları, kabarcıklar). Yıkanabilirlik ile hijyenik (el yıkama mümkün). Ayak tabanı çıkarılabilir ve (30 ° C / 86 ° F) ılık suyla yıkanabilir. Mil yüksekliği: yakl. ABD Erkekler Boyutu 10.5 üzerinde 17cm.


GS Özellikleri: İç ayakkabı ve klasik plastik koruyucularla yüksek kaliteli Adventure botları. Koruyucularda% 100 tam tahıllı sığır derisi (yaklaşık 2.8-3.0 mm). Ayak bileği bölgesinde eklemli yüksek, sağlam şaft. Mil yüksekliği: yakl. 38 cm (ABD Erkekler Boyutu 9). İç ayakkabı çıkarılabilir ve yıkanabilir, elastik neopren yapılmış ve ayak bileği bölgesinde jel yastık vardır. Anatomik şekilli baldır ve shin-bone koruyucusu. Topuk üzerinde plastik takviye ve ayak parmakları Güvenlik sistemi, yanal aşırı gerilmeleri veya bükülmeleri önler. Neopren dil ile korunan su sıçraması. Ön kapakta termoform, 3 boyutlu köpük. Milin ucu, kire hızlı bir şekilde nüfuz etmesini önlemek için yumuşak, yumuşak bir bileziğe sahiptir. 4 kolay tutuşlu plastik toka ile tokalı sistem. Tek parça metal uç, vidalanmış. "BMW Motorrad" ve "GS Pro" marka büyük alan. Yedek parça mevcut. DIN EN 13634: 2010'a göre sertifikalandırılmıştır. Kapanış: Basit toka sistemi, hızlı takmayı ve çıkarmayı garanti eder. Bireysel boyut ayarı için cırcır sistemli 4 plastik ayar çubuğu. 4 plastik toka, basit kullanım, gerekirse basit değiştirme (vidalanmış). Buzağıda bireysel boyut ayarı için şaft üzerinde dış üstte ek Velcro yüzey. Giriş alanındaki neopren su dili, suyun hızla içeri girmesini önler.

 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

İlginizi Çekecek Diğer Ürünler

Çizme
Sorunuz TL
MC Pantolon
Sorunuz TL

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.